SZYFON

Szyfoon polska marka, która oferuje oryginalne bluzy z pianki

Woda, powietrze pachnące słońcem, deska i dobre towarzystwo nic więcej nie potrzebne do szczęścia. A jak woda to i pianka, ale dlaczego pianka ma być tylko na wodę, skoro można ja przenieść na ląd. 

 – Bardzo cenie sobie wyjątkowość, oryginalność i styl – mówi Sandra Nadolna właścicielka marki.

– Sport nie musi kojarzyć się wyłącznie z rozciągniętym dresami. Można relaksować się z klasą. Szukałam złotego środka który okazała się strzałem w dziesiątkę. Pokochałam bluzy z pianki całym sercem i polecam je wszystkim. 

MALAYKA.PL

Portal internetowy dla wszystkich pasjonatów kitesurfingu i pozostałych sportów wodnych. Dzięki elastycznie skomponowanej mapie Świata użytkownicy mają możliwość wyszukiwania swoich kierunków podróży z uwzględnieniem interesujących go najodleglejszych zakątków świata, ale przede wszystkim bazując na okresach wiatrowych wybranych destynacji. Znajdziecie tutaj najnowsze informacje z branży kitesurfingu, windsurfingu oraz surfingu, zapiszecie się na szkolenie kitesurfingowe lub na naukę eFOIL. Jest to również firma oferująca wyjazdy zagraniczne, na których również możecie nauczyć się kitesurfingu.

Dziewczyny, które kochają kitesurfing

Kitesurfingowe campy dla kobiet.

W trakcie miesięcy letnich organizują kitesurfingowe campy na Półwyspie Helskim tylko dla dziewczyn! Łączą naukę na każdym poziomie z atrakcyjnym spędzaniem czasu wolnego.
Poza sezonem tworzą kobiece kitesurfingowe wyjazdy zagraniczne – do Egitu, Portugalii i w inne miejsca.
Przez cały rok na blogu kochamkitesurfing.com znajdziecie natomiast porady dotyczące kitesurfingu z kobiecej perspektywy, relacje z zagranicznych wypraw kite’owych i informacje je dotyczące nowych campów.
Jeśli macie jakieś pytania, zawsze możecie pisać: kochamkitesurfing@gmail.com