Marzena Maciejewska

Właściciel, Dyrektor Kreatywny SUPAYA

Z wykształcenia ekonomista. Prywatnie od zawsze związana w ruchem i sportem, począwszy od tańca latino, przez spadochroniarstwo, treningi z wolnymi ciężarami po kitesurfing. W lutym 2020 pożegnała się z korporacją, by spełnić swoje wielkie marzenie: ubierać ludzi kochających sporty wodne, w zachwycające, pełne koloru ubrania.

Marka Supaya jest odzwierciedleniem jej gustu, przekonań i podejścia do życia. Wszystkiego, co jest dla niej ważne: świetnego designu, przez przyjemność użytkowania go, po wspieranie lokalnego rzemiosła i szacunku dla planety.

W produkcji dba o środowisko. Łączy się z partnerami, którzy korzystają z energii odnawialnej, minimalizują zużycie wody oraz emisję CO2, a także dbają o właściwe warunki pracy w swoich firmach.

Marzena kocha precyzyjne krawiectwo, które sprawia, że projekty leżą genialnie na różnych figurach i wzrostach. Zawsze dąży do tego, by ubrania Supaya poprawiały nastrój, przywoływały dobre wspomnienia. Jej niezłomna idea przy tworzeniu ubrań Supaya to: załóż, poczuj, podziel się tym uczuciem.