fbpx

Marzena Maciejewska

Właściciel, Dyrektor Kreatywny SUPAYA

Z wykształcenia ekonomista. Prywatnie od zawsze związana w ruchem i sportem, począwszy od tańca latino, przez spadochroniarstwo, treningi z wolnymi ciężarami po kitesurfing. W lutym 2020 pożegnała się z korporacją, by spełnić swoje wielkie marzenie: ubierać ludzi kochających sporty wodne, w zachwycające, pełne koloru ubrania.

Marka Supaya jest odzwierciedleniem jej gustu, przekonań i podejścia do życia. Wszystkiego, co jest dla niej ważne: świetnego designu, przez przyjemność użytkowania go, po wspieranie lokalnego rzemiosła i szacunku dla planety.

W produkcji dba o środowisko. Łączy się z partnerami, którzy korzystają z energii odnawialnej, minimalizują zużycie wody oraz emisję CO2, a także dbają o właściwe warunki pracy w swoich firmach.

Marzena kocha precyzyjne krawiectwo, które sprawia, że projekty leżą genialnie na różnych figurach i wzrostach. Zawsze dąży do tego, by ubrania Supaya poprawiały nastrój, przywoływały dobre wspomnienia. Jej niezłomna idea przy tworzeniu ubrań Supaya to: załóż, poczuj, podziel się tym uczuciem.

Adam Wasiak

Nasz mózg operacyjny, odpowiedzialny za wszystkie filmy i wywiady. Absolwent Reżyserii i Sztuki Operatorskiej w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Instruktor nurkowania, reżyser, operator kamery, autor filmów podwodnych, m.in. dokumentu „Krok po kroku”, który w 2017 roku był kilkakrotnie nagradzany na festiwalach filmowych. Poruszający obraz opowiada o niepełnosprawnych nurkach i ich opiekunach ze Stowarzyszenia Deep Diver HSA z Piły, którzy pomagają swoim podopiecznym przełamywać bariery i realizować marzenia.

Twórca internetowej telewizji o nurkowaniu i podwodnym świecie Free Frog TV. Współtwórca Festiwalu Filmów o Nurkowaniu i Podwodnym Świecie „Free Frog Scuba Diving Film Festival”. Autor zdjęć podwodowych do filmu „Obiekt” w reż. Pauliny Skibińskiej, nagrodzonego za estetykę wizualną na największym na świecie festiwalu filmów dokumentalnych Sundance Film Festival. Gdy Adam mówi: kamera, akcja…świat na planie zdjęciowym podąża wyłącznie jego ścieżką.

Monika Mraczek

Fotografka w Supaya, realizatorka wszystkich sesji plenerowych. Zawodowiec z wieloletnim doświadczeniem.

Jej ostatnie osiągnięcia, to sesje zdjęciowe podczas Fashion Week'a w Paryżu i Mediolanie.

Instruktorka windsurfingu i narciarstwa. Miłośniczka tenisa, surfingu i kitesurfingu. Specjalistka od mediów społecznościowych i Google Ads. Obecnie kształci się jako terapeutka uzależnień, na co dzień pracuje w fundacji i pomaga bezdomnym.

Latem możecie spotkać ją głównie na Półwyspie Helskim z długim obiektywem 😉

Naszą współpracę zaczęłyśmy 2 lata temu w Egipcie i trwa do dziś.

Jej portfolio można oglądać na www.monikamraczek.com oraz instagramie: https://www.instagram.com/monikamraczek/