POLSKA

IMG_2806(1)

Kasia Jaklewicz

Dziennikarka, podróżniczka, motywatorka, instruktorka kitesurfingu, ale przede wszystkim założycielka “Dziewczyn, które kochają kitesurfing”.

Pod tą marką od 2016 r. organizuje w Polsce, ale też Egipcie, Portugalii i Brazylii - unikalne w światowej skali Campy Kitesurfingowe dla Kobiet - w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

- Kitesurfing jest świetny dla kobiet, bo to sport techniczny, a nie siłowy. Nie wymaga on więc wielkich mięśni, czy niesamowitej kondycji, ale precyzji - przekonuje.

I zaznacza, że nie tylko płeć, ale i wiek nie mają tu większego znaczenia.

- Nieistotne, czy masz 20 lat, czy 40! Bycie “Dziewczyną, która kocha kitesurfing” to stan ducha. Nie liczy się PESEL tylko otwartość, pozytywne nastawienie i dobre chęci.

Jej misją jest motywowanie kobiet do rozpoczęcia przygody z kitesurfingiem, ale też do próbowania nowych rzeczy, wychodzenia poza strefę komfortu i spełniania marzeń.

Temu poświęcony jest jej cykl felietonów motywacyjnych pod wspólnym hasłem “Jak zmusić się do...”, publikowanych na łamach “Wysokich Obcasów”.

W wolnych chwilach spełnia się jako instruktorka kitesurfingu, przewodniczka wycieczek po Tajlandii i Kambodży oraz prowadząc podróżniczo – motywacyjny profil na instagramie @jakle_w_podrozy.

Kochamkitesurfing.com  – Campy Kitesurfingowe dla Kobiet

Malwina Baraniak

Kitesurferka i podróżniczka, pasjonatka równego wiatru i wysokich lotów na kajcie.

Swoją przygodę z kitesurfingiem rozpoczęła ponad 10 lat temu i nadal jest w nim zakochana jak w czasie swojego pierwszego halsu. Malwina jest również certyfikowanym instruktorem kitesurfingu z wieloletnim doświadczeniem, ale przede wszystkim pasjonatką sportu, aktywności fizycznej i ciągłą poszukiwaczką przygód.

Jej praca zawodowa jest połączona z pasją i miłością do wody. Prowadzi szkołę kitesurfingu malayka.pl na Półwyspie Helskim, a po zakończeniu polskiego sezonu zimowego organizuje wyjazdy zagraniczne połączone z nauką kitesurfingu. Od kilku lat również związała się z pływaniem na elektrycznych deskach typu efoil, a woda i uśmiech to jej nieodłączne atuty. My Malwinę najbardziej lubimy za jej wrodzony optymizm i za miłość do sportów wodnych.

Odwiedźcie jej profil na instagramie: malayka_surf, aby bliżej poznać jej świat.​
Malayka.pl – szkoła prowadzona z pasją

EGIPT

Piotr Szlagowski CAMEL

Człowiek legenda, instruktor kitesurfingu z wiedzą wartą mln, współwłaściciel kitesurfingowej bazy Red Sea Zone położonej w okolicy zwrotnika Raka w El Gouna 🙂
Polak, który od lat 90 związany jest z kitesurfingiem, najpierw w Polsce na Helu, by w 2005 przenieść swoje życie i pracę do Egiptu gdzie jak mówi Piotr: stworzyłem bazę, której nie trzeba zamykać na zimę.

Służbowo to instruktor z doświadczeniem i niesamowitą umiejętnością przekazywania wiedzy, którą kursanci doceniają i wykorzystują do dziś na wszystkich spotach świata.
Prywatnie ojciec, mąż, sportowiec i muzyk, który potrafi oczarować nas grą na gitarze w czasie pięknych egipskich wieczorów.

Odwiedźcie jego profil na instagramie: szlagowski i redseazone_official aby bliżej poznać jego świat.​ RedSeaZone – baza prowadzona z pasją