fbpx

POLSKA

AFRICAN JUNGLE

Ania Pakulska

Przygodę z wakeboardem zaczęła 8 lat temu. Swoje umiejętności zdobywała na wyciągach w Polsce i za granicą. Mistrzyni Polski w kat. Masters 2017 i wielokrotna laureatka wielu innych zawodów w Polsce i za granicą. Wymagająca w stosunku do siebie i wkładająca serce we wszystko co robi.

Pasjonatka również innych sportów deskowych (deskorolka, snowboard, wakesurfing, surfing) i tańca! Poszukująca różnorodności w sportach, wszechstronnie uzdolniona i nieustannie szlifująca umiejętności. Uwielbia przekazywać wiedzę i zarażać pasją

Odwiedźcie jej profil na instagramie: aniapakulska_wakegirl, aby bliżej poznać jej świat.

Marcin Rybak

Trener Personalny z 6 letnim doświadczaniem. Na co dzień pracuje w jednej z Warszawskich siłowni.

Sportem interesuję się od dziecka. Siłownia oraz kulturystyką od 15 lat. Miłość do tego rodzaju sportu zaiskrzyło u Niego w momencie kiedy razem z kolegami stworzyli swoja własną domową siłownie ( z desek i wiader wypełnionych betonem).

Jego praca to jego pasja, którą jak diament szlifuje od dziecka, a swoja pozytywną energią zaraża każdego. Założyciel grupy #fitbączki na swoim instagramie, w okresie "zostńwdomu" zrobili wspólnie ok.200 bezpłatnych treningów live i cały czas wszyscy nawzajem mocno się motywują - czasami trenują też face to face.

Lubi też gotować zdrowe dania oraz piec fit ciasta ze stworzonych z głowy przepisów. Oprócz tego kocha bliskie i dalekie podróże - piaszczysta plaża i błękitna woda to Jego drugi dom.

Odwiedźcie jego profil na instagramie: marcin_rym, aby bliżej poznać jego świat.

EGIPT

Piotr Szlagowski CAMEL

Człowiek legenda, instruktor kitesurfingu z wiedzą wartą mln, współwłaściciel kitesurfingowej bazy Red Sea Zone położonej w okolicy zwrotnika Raka w El Gouna 🙂
Polak, który od lat 90 związany jest z kitesurfingiem, najpierw w Polsce na Helu, by w 2005 przenieść swoje życie i pracę do Egiptu gdzie jak mówi Piotr: stworzyłem bazę, której nie trzeba zamykać na zimę.

Służbowo to instruktor z doświadczeniem i niesamowitą umiejętnością przekazywania wiedzy, którą kursanci doceniają i wykorzystują do dziś na wszystkich spotach świata.
Prywatnie ojciec, mąż, sportowiec i muzyk, który potrafi oczarować nas grą na gitarze w czasie pięknych egipskich wieczorów.

Odwiedźcie jego profil na instagramie: szlagowski i redseazone_official, aby bliżej poznać jego świat.


WIELKA BRYTANIA

Paulina Mnich

Polka od 15 lat mieszkająca w UK

Marzycielka ścigająca swoje sny każdego dnia. Podróżując kampervanem szuka najpiękniejszych zakątków na ziemi i najlepszych miejsc na kitesurfing, który uprawia od 3 lat.

Instruktorka SUPa. Wielbicielka jogi i długich spacerów.

Na co dzień mieszka w Anglii, gdzie jako właścicielka salonu fryzjerskiego dba o wygląd brytyjskich kobiet.

Odwiedźcie jej profil na instagramie: paula_mnich, aby bliżej poznać jej świat.