Marka Supaya powstała w 2019 roku, kiedy nasza założycielka kitesurferka i spadochroniarka Marzena Maciejewska zaczęła projektować i produkować jedne z najlepszych na świecie, super miękkie i kolorowe surfsuity. Firma powstała w jej skromnym mieszkaniu w centralnej Polsce.
Misja wszystkich produktów marki: bezpieczeństwo przede wszystkim, załóż kolorowe ubranie bądź widoczny na wodzie.
Słowo o kunszcie Marzeny zarówno w projektowaniu materiału, jak i produkowaniu surfsuitów, szybko rozprzestrzeniło się wśród kitesurferów z całej Europy, którzy chcieli zdobyć jej projekty, aby być lepiej widocznym na wodzie i bezpiecznie surfować. Wkrótce wśród zadowolonych klientów Marzeny znaleźli się surferzy, windsurferzy, nurkowie i narciarze wodni.
W miarę rozwoju i ewolucji firmy Marzena stworzyła własną szwalnie w Polsce, zaangażowała do pracy również swoich przyjaciół.
Na każdym etapie podróży Supaya Marzena i jej zespół pozostają wierni swojej misji. Produkowanie najlepszej, najbardziej wytrzymałej, trwałej, stylowej odzieży surfingowej i sportowej. Cała produkcja, materiały i dodatki muszą pochodzić z polskich fabryk.
Wyznawane wartości Supaya są proste. Wierzymy, że życie jest dobre i zobowiązujemy się żyć i zachowywać się etycznie i odpowiedzialnie we wszystkim, co robimy.
ZAŁÓŻ, POCZUJ, PODZIEL SIĘ