fbpx

SUPAYA – ZAŁUŻ, POCZUJ, PODZIEL SIĘ

SUPAYA to nowoczesna odzież sportowa dla wymagających. Dostarczamy ubrania z najlepszych materiałów, tworzonych przy udziale najnowocześniejszych technologii. Nasze produkty to synergia doświadczeń wielu wyspecjalizowanych producentów z dziedziny tworzenia dzianin, wzbogacania ich właściwości oraz zdobienia w oparciu o najtrwalsze i najwyższej jakości technologie.

Projektując odzież sportową SUPAYA, nasi projektanci, styliści, graficy i technolodzy, przede wszystkim mają na celu dbanie o samopoczucie naszych klientów. Cały nasz zespół pracuje nad efektem finalnym, czyli 100 % zadowolenia z wyboru SUPAYA. Czy możliwe jest aby doświadczyć fizycznie sensu żargonu reklamowego? Tak wystarczy dotknąć, założyć i poczuć jakość SUPAYA, o której tyle mówimy. Tylko w ten sposób zrozumiecie czym się różnią nasze wzory, materiały i kroje odzieży, od innych dostępnych na rynku. Tylko w ten sposób możecie dokonać świadomego wyboru. Tylko w ten sposób możecie zdobyć własną opinie, którą podzielicie się z innymi.

Wyjątkową kolorystykę i artystyczne piękno wzornictwa odzież SUPAYA zawdzięcza zaproszonym do współpracy wybitnym grafikom. Znanym również ze swojej pracy dla takich marek odzieżowych jak: Deni Cler Milano, Monari, Ewa Bień, Nipplex, Gortex. To nie rzemieślnicy – to artyści w swoim fachu! Dzięki nim możemy tworzyć tkaniny o fantazyjnej kolorystyce, wyjątkowych motywach i niebanalnych wzorach. Dzięki nim możemy tworzyć kolekcje odzieży sportowej SUPAYA, mogące swoją estetyką wpływać na samopoczucie osób, które je ubierają, oraz osób w ich towarzystwie. Nowoczesne i odjazdowe, a przy tym praktyczne, takie ubrania dla miłośników sportów i aktywnej rekreacji tworzą nasi styliści.

Technologia w farbowaniu odzieży sportowej SUPAYA, pracuje na korzyść jej użytkowników. Chcąc tworzyć odzież trwałą i odporną na zużycie, działającą w warunkach ekstremalnego użytkowania, zdecydowaliśmy się na procesy technologiczne dedykowane temu typowi odzieży. Technologia ARCHROMA, jest gwarantem najwyższej jakości i efektywności oraz bezpieczeństwa w barwieniu i uszlachetnianiu dzianin, z których wytwarzana jest odzież sportowa SUPAYA.  

 

 

 

 ARCHROMA jako światowy lider w dziedzinie kolorów i specjalistycznych chemikaliów codziennie dotyka i koloruje ludzkie życie, wszędzie. Dlatego w Archroma nieustannie podważają status quo w głębokim przekonaniu, że mogą uczynić nasz przemysł zrównoważonym.

EarthColors® to opatentowana przez Archroma nowa metoda syntezy barwników, która pozwala produkować ciepłe odcienie z natury. Technologia EarthColors® firmy Archroma tworzy w pełni identyfikowalną biosyntetykę, barwniki pochodzące z naturalnych produktów odpadowych wytworzonych przez przemysł rolniczy i zielarski, pozostawiając jadalną część wciąż dostępną do spożycia.

 

 

 

 

EarthColors® został uhonorowany prestiżowym Outdoorem, Złota Nagroda Industry 2017 w Kategorii zrównoważone innowacje 

Barwniki EarthColors® są Zatwierdzone przez bluesign® i GOTS.

Dzięki technologii Achroma, odzież Supaya, utrzymuje skórę suchą, zapewniając ochronę i komfort. Odprowadza wilgoć ze skóry, schnie szybciej, pozostaje miękka i oddychająca oraz utrzymuje kolory i formę po praniu.