fbpx

Marzena Maciejewska

Owner, SUPAYA Creative Director

An economist by profession. Privately, she has always been associated with movement and sport, from Latin dance, through parachuting, training with free weights to kitesurfing. In February 2020, she said goodbye to the corporation to fulfill her big dream: to dress people who love water sports in delightful, colorful clothes.

The Supaya brand is a reflection of its taste, beliefs and approach to life. Everything that is important to her: great design, the pleasure of using it, supporting local craftsmanship and respect for the planet.

In production, he cares about the environment. It connects with partners who use renewable energy, minimize water consumption and CO2 emissions, and ensure proper working conditions in their companies.

Marzena loves precise tailoring, which makes the designs fit brilliantly on various figures and heights. She always strives to make Supaya's clothes improve mood and bring back good memories. Her steadfast idea when creating Supaya clothes is: put it on, feel it, share it.

Marzena kocha dobre, stare, precyzyjne krawiectwo, które sprawia, że projekty leżą genialnie nie na wyretuszowanych sylwetkach, ale na prawdziwych ludziach z krwi i kości, na różnych figurach i wzrostach. Zawsze dąży do tego, by ubrania Supaya poprawiały nastrój, przywoływały dobre wspomnienia. Jej niezłomna idea przy tworzeniu ubrań Supaya to: załóż, poczuj, podziel się tym uczuciem.

Adam Wasiak

Nasz mózg operacyjny, odpowiedzialny za wszystkie filmy, wywiady i dystrybucję. Absolwent Reżyserii i Sztuki Operatorskiej w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Instruktor nurkowania, reżyser, operator kamery, autor filmów podwodnych, m.in. dokumentu „Krok po kroku”, który w 2017 roku był kilkakrotnie nagradzany na festiwalach filmowych. Poruszający obraz opowiada o niepełnosprawnych nurkach i ich opiekunach ze Stowarzyszenia Deep Diver HSA z Piły, którzy pomagają swoim podopiecznym przełamywać bariery i realizować marzenia.

Twórca internetowej telewizji o nurkowaniu i podwodnym świecie Free Frog TV. Współtwórca Festiwalu Filmów o Nurkowaniu i Podwodnym Świecie “Free Frog Scuba Diving Film Festival”. Autor zdjęć podwodowych do filmu „Obiekt” w reż. Pauliny Skibińskiej, nagrodzonego za estetykę wizualną na największym na świecie festiwalu filmów dokumentalnych Sundance Film Festival. Gdy Adam mówi: kamera, akcja…świat na planie zdjęciowym podąża wyłącznie jego ścieżką.

Magdalena Oraczewska

Fotograf w Supaya, odpowiedzialna za wszystkie foto - materiały sesyjne.

Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Mówi o sobie: Fotografem jestem z zamiłowania i pasji, od prawie 20 lat. Robić zdjęcia, to malować światłem. Patrząc na świat przez obiektyw opisuję historie, utrwalam emocje. Każda kolejna sesja jest dla mnie jak nowe wyzwanie. Magda zajmuję się fotografią artystyczną, dokumentalną, a także marketingową i brandingową. Jej realizacje to kompleksowe działania z zakresu scenografii, stylizacji, fotografii oraz całego etapu postprodukcji: profesjonalnego retuszu, druku oraz prezentacji finalnego produktu.