fbpx

Marzena Maciejewska

Właściciel, Dyrektor Kreatywny SUPAYA

Z wykształcenia ekonomista, od 1998 roku związana z księgowością. Prywatnie od zawsze związana w ruchem i sportem, począwszy od tańca latino, przez spadochroniarstwo, treningi z wolnymi ciężarami po kitesurfing. W lutym 2020 pożegnała się z korporacją, by żyć pełnią piersią i spełnić swoje wielkie marzenie: ubierać ludzi kochających sporty wodne, w zachwycające, pełne koloru ubrania.

Marka Supaya jest odzwierciedleniem jej gustu, przekonań i podejścia do życia. Wszystkiego, co jest dla niej ważne: od sztuki, świetnego designu, przez przyjemność użytkowania go, po wspieranie lokalnego rzemiosła i szacunku dla planety.

W produkcji maksymalizuje dbałość o środowisko. Łączy się z partnerami, którzy – tak jak ona – wierzą w zrównoważony rozwój, korzystają z energii odnawialnej, minimalizują zużycie wody oraz emisję CO2, a także dbają o właściwe warunki pracy w swoich firmach.

Marzena kocha dobre, stare, precyzyjne krawiectwo, które sprawia, że projekty leżą genialnie nie na wyretuszowanych sylwetkach, ale na prawdziwych ludziach z krwi i kości, na różnych figurach i wzrostach. Zawsze dąży do tego, by ubrania Supaya poprawiały nastrój, przywoływały dobre wspomnienia. Jej niezłomna idea przy tworzeniu ubrań Supaya to: załóż, poczuj, podziel się tym uczuciem.

Adam Wasiak

Nasz mózg operacyjny, odpowiedzialny za wszystkie filmy, wywiady i dystrybucję. Absolwent Reżyserii i Sztuki Operatorskiej w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Instruktor nurkowania, reżyser, operator kamery, autor filmów podwodnych, m.in. dokumentu „Krok po kroku”, który w 2017 roku był kilkakrotnie nagradzany na festiwalach filmowych. Poruszający obraz opowiada o niepełnosprawnych nurkach i ich opiekunach ze Stowarzyszenia Deep Diver HSA z Piły, którzy pomagają swoim podopiecznym przełamywać bariery i realizować marzenia.

Twórca internetowej telewizji o nurkowaniu i podwodnym świecie Free Frog TV. Współtwórca Festiwalu Filmów o Nurkowaniu i Podwodnym Świecie “Free Frog Scuba Diving Film Festival”. Autor zdjęć podwodowych do filmu „Obiekt” w reż. Pauliny Skibińskiej, nagrodzonego za estetykę wizualną na największym na świecie festiwalu filmów dokumentalnych Sundance Film Festival. Gdy Adam mówi: kamera, akcja…świat na planie zdjęciowym podąża wyłącznie jego ścieżką.

Magdalena Oraczewska

Fotograf w Supaya, odpowiedzialna za wszystkie foto - materiały sesyjne.

Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Mówi o sobie: Fotografem jestem z zamiłowania i pasji, od prawie 20 lat. Robić zdjęcia, to malować światłem. Patrząc na świat przez obiektyw opisuję historie, utrwalam emocje. Każda kolejna sesja jest dla mnie jak nowe wyzwanie. Magda zajmuję się fotografią artystyczną, dokumentalną, a także marketingową i brandingową. Jej realizacje to kompleksowe działania z zakresu scenografii, stylizacji, fotografii oraz całego etapu postprodukcji: profesjonalnego retuszu, druku oraz prezentacji finalnego produktu.